The Batman – Nowy Pingwin „wygadał się” na Twitterze?

Josh Gad znany z Pięknej i Bestii umieścił na Twitterze zdjęcie, które może sugerować, że znajdzie się on w obsadzie The Batman i wcieli się w rolę Pingwina. W filmie na pewno zobaczymy już Bena Afflecka i J.K. Simmonsa.

Tweet ten tyllko podsyca plotki, które powstały w wyniku faktu, że profil aktora zaczęli śledzić ostatnio Jon Berg i Geoff johns, szefowie DC Films. Podobna sytuacja miała miejsce wkrótce przed tym, jak Rick Famuyiwy został ogłoszony reżyserem The Flash. Sytuacja później się co prawda zmieniła i nie jest on już odpowiedzialny za tę produkcję, ale w związku z sytuacją Gada warto o tym wspomnieć. Tweet, o którym mowa wyżej możecie zobaczyć tutaj:

 

Zobacz Również: Aquaman – nowe logo filmu oraz pełna obsada ujawnione!

Pingwin po raz pierwszy pojawił się w komiksach DC w 1941 roku i z miejsca stał się jednym z najważniejszych czarnych charakterów w Gotham City. Pseudonim wynika z jego specyficznej budowy ciała. Podobnie jak tytuowy bohater filmu jest bardzo bogaty, jednak jest zupełnim przeciwieństwem Batmana. Jego specyficzne zachowanie wynika z nadopiekuńczości rodziców. 36-letni Josh Gad często występował w komediowych rolach. Na swoim koncie ma między innymi role w Pikselach, Jobsie, czy Polowaniu na drużbów.

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery filmu, ale ma on się pojawić w 2018 roku. Reżyserem w miejsce Bena Afflecka został niedawno Matt Reeves. Scenariusza oraz głównego antagonisty jeszcze nie znamy, ale niewykluczone, że powyższy tweet jest odpowiedzią na tę zagwostkę.

Źródło: Twitter, wikipedia/Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?