• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

W niedawnym wywiadzie dla The Sydney Morning Herald David Lynch wypowiedział się na temat wznowienia Miasteczka Twin Peaks, a także obecnego stanu przemysłu filmowego i tego, jak powinno się opowiadać historię na dużym ekranie:

Wiele rzeczy się zmieniło. Tak wiele filmów nie radziło sobie w box offisach, pomimo tego, że zdarzały się wśród nich świetne filmy. Natomiast te produkcje, które znajdowały się wysoko w tych zestawieniach nie były tymi, którymi chciałbym się zajmować.

Zobacz również: Miasteczko Twin Peaks - pierwsze spojrzenie po latach na tytułowe miasteczko

Zapytany o to, czy Inland Empire z 2006 roku będzie jego ostatnim filmem, 71-letni Lynch zawahał się, lecz naciskany w końcu przyznał, że "Tak, będzie to ostatni (obraz)". Nie mniej jednak, mężczyzna zapowiedział, że serial Twin Peaks będzie stanowił dobry materiał filmowy. Na łamach EW powiedział:

Widzę to (Twin Peaks - przyp. autora) jako film. Obraz w częściach, który będą doświadczali widzowie.

Szczegóły fabuły serialu Twin Peaks, wciąż są owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że po za aktorami z oryginalnej serii, zobaczymy również 207 innych osób. Pełna lista obsady, którą znajdziecie TUTAJ obfituje m.in. w takie nazwiska jak: Tim Roth, Naomi Watts, Michel Cera, Monica Belluci, Kim Belushi, Amanda Seyfried, Laura Dern, Jennifer Jason Leigh, David Dastmalchian, Tom Sizemore, Trent Reznor, Richard Chamberlin oraz polski akcent - Karolina Wydra.

Reżyserem najnowszej odsłony ponownie został David Lynch, a producentem wykonawczym serialu jest Mark Frost.

Pierwszy odcinek nowego sezonu serialu będziemy mogli zobaczyć w Polsce na  stacji HBO i platformie HBO GO już 22 maja, czyli dzień po amerykańskiej premierze.

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Gabriel Olsen/Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Tro · 6 miesięcy temu
    Hm, czy to oznacza między wierszami, że Lynch po wyreżyserowaniu Twin Peaks stwierdził, że nie udało mu się zrobić tego dobrze?

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.