• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Guy Richie jest jednym z bardziej popularnych obecnie reżyserów w Hollywood, którego obraz odnoszący się do legend arturiańskich zatytułowany Król Artur: Legenda miecz wejdzie za nieco ponad miesiąc do kin. Ritchie był także gościem Variety’s Playback Podcast, gdzie ujawnił, jakim filmem byłbym zainteresowany w przyszłości:

Chciałbym zrobić Legion samobójców 2, ponieważ wywiązałbym się należycie z tego zadania. Obecnie nie mogę się tym zająć, bo robię coś innego. Jestem jednak przekonany, że mógłbym coś z tym zrobić.

Co prawda, Mel Gibson jest jednym z możliwych typów na reżysera kolejnej odsłony Legionu samobójców, lecz kandydatura Guy'a Ritchiego wydaje się równie interesująca.

Zobacz również: Król Artur: Legenda miecza - Proroctwo wypełnia się w najnowszym zwiastunie!

Opis filmu Król Artur: Legenda mieczaOdważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Obsada: Charlie Hunnam, Katie McGrath, Annabelle Wallis, Jude Law, Eric Bana, Aidan Gillen, Djimon Hounsou

Za reżyserię odpowiada Guy Ritchie. Autorami scenariusza są Lionel Wigram, Guy Ritchie i Joby Harold. Premiera filmu Król Artur: Legenda miecza zapowiedziana jest na 16 czerwca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.