Druga część Iniemamocnych szybciej niż zakładano? Znamy datę premiery!

Po premierze Iniemamocnych w 2004 roku, reżyser filmu Brad Bird zapowiedział pojawienie się w nadchodzących latach sequela o rodzinie superbohaterów. Choć po trasie promującej Krainie jutra rok później, również wspominał o trwających pracach nad animowanym projektem, to oficjalne ogłoszenie premiery widowiska  nastąpiło dopiero niedawno. Wiemy już, że film wejdzie na ekrany kin nie 21 czerwca 2019 roku, a nieco wcześniej – 15 czerwca 2018 roku. Wszystko wskazuje więc na to, że produkcja może ruszyć jeszcze tej jesieni. Co ciekawe, kompozytor Michael Giacchino (seria Star Trek, Łotr 1, W głowie się nie mieści, Jurassic World oraz Iniemamocni) zamieścił na swoim koncie na Twitterze zdjęcie z Bradem Birdem i informacją, że razem współpracują nad kolejną częścią wspomnianego filmu animowanego.


Zobacz również: Iniemamocni 2 – oficjalnie rozpoczęto nagrywanie dialogów do filmu

Iniemamocni to animacja studia Pixar opowiadająca o rodzinie superbohaterów – Pan Iniemamocny (Craig T. Nelson, Piotr Fronczewski) i Elastyna (Holly Hunter, Dorota Segda) – zostali zmuszeni do prowadzenia normalnego trybu życia jako małżeństwo z trójką dzieci po tym, jak rząd zakazał wszelkich aktywności osób obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Któregoś dnia, Pan Iniemamocny otrzymuje szansę powrotu do dawnego zajęcia wraz z otrzymaniem zaproszenia na wyspy, gdzie zostaje zmuszony do walki z robotem. Trafia jednak w tarapaty, z których uratuje go jego własna rodzina.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Movie News Guide

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?