Triple Threat – azjatyccy gwiazdorzy atakują na nowym zdjęciu

To nie będzie kolejna, z metra cięta, do bólu wtórna kopanina klasy C. Nadchodzący film o tytule Triple Threat przygotowywany jest jako wielki hit, w którym trzech ekranowych mistrzów sztuk walk z Zachodu zmierzy się ze swoimi odpowiednikami ze Wschodu. Już we wcześniejszym newsie pokazywaliśmy antagonistów: Scotta Adkinsa, Michaela Jai White’a i Michaela Bispinga. Teraz nadszedł czas na drugi zespół, czyli Azjatów pełniących rolę protagonistów. Są nimi największe międzynarodowe gwiazdy kina kopanego, czyli Tony Jaa (Ong Bak), Iko Uwais (The Raid 2: Infiltracja) oraz Tiger Chen (Człowiek Tai Chi). Poniżej możecie zobaczyć jak wspólnie prezentują się na zdjęciu. Prócz tego opublikowano również fotografię, gdzie reżyser projektu Jesse Johnson sam wykonuje popis kaskaderski, pokazując aktorom, jak powinno być to właściwie zrobione. Johnson bardzo dobrze zna się na tym elemencie, gdyż pracował jako kaskader przy takich filmach jak Terminator 3: Bunt maszyn, Mission Impossible III, Avatar, Thor, Niesamowity Spider-Man 1 i 2, Mistrz czy Lincoln. Miał tam również okazję podpatrzeć największyh reżyserów przy pracy, więc oby zdobyte doświadczenie pokazał również przy Triple Threat. (kliknij na obrazek, żeby powiększyć)

Prace nad projektem dostarczają również sporo radości Scottowi Adkinsowi. Aktor znany chociażby z Doctora Strange’a jest pod wrażeniem umiejętności Tony’ego Jaa i wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Dobrą chwilę siedzę w tym biznesie. Na ekranie walczyłem już praktycznie ze wszystkimi, ale muszę przyznać, że nigdy nie doświadczyłem tak wybuchowej szybkości oraz mocy, jaką ma ten gość. Film to jedno, a rzeczywistości reprezentuje on zupełnie inny poziom. Kiedy jego pięści świszczą ci koło głowy lub odbijają się od twoich kości, wtedy staje się jasne – Tony Jaa ma inne DNA niż większość ludzi. Absolutny fenomen.

scott adkins, tony jaa, triple threat

Zobacz również: Savage Dog – zwiastun i plakat filmu ze Scottem Adkinsem

źródło i ilustracja wprowadzenia: facebook.com/TripleThreatMovie2017

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?