• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Studio Argunov, które opracowywało efekty specjalne VFX do pierwszej rosyjskiej produkcji superbohaterskiej, przygotowało materiał podsumowujący efekty ich pracy. Może i faktycznie nie jest to najlepsza rzecz, jaką zobaczycie w życiu i może nie oddają realistycznych detali w stu procentach, to i tak jest chyba nieźle jak na film, który powstał za kwotę będącą równowartością tego, co Marvel zapłacił samemu Chrisowi Hemsworthowi za Czas Ultrona. Sprawdźcie czy Zashchitniki vel Guardians słusznie obrywają w recenzjach za ten aspekt filmu. 

Guardians - Argunov studio VFX reel from Nikita Argunov on Vimeo.

Superbohaterskie widowisko Sarika Andreasyana nie spotkało się z ciepłym przyjęciem widzów i krytyków. Obraz o budżecie 5 milionów dolarów trafił do kin 24 lutego i po niezłym, choć rozczarowującym starcie okazał się klapą finansową, gdyż zainteresowanie rosyjskimi Obrońcami zaczęło maleć w błyskawicznym tempie, przez co produkcję zdecydowano się wydać już w kwietniu na DVD, Blu-ray i serwisach VOD. 

Zobacz również: Tak wykonano efekty specjalne w rosyjskiej superprodukcji Attraction

Zashchitniki przedstawiają historię czwórki bohaterów o nadludzkich umiejętnościach, które były wynikiem radzieckich eksperymentów. Po latach ukrywania się jednoczą swe siły na wezwanie nowej władzy, gdyż  jako jedyni są w stanie owstrzymać groźnego osobnika, którego znają z dawnych czasów. Czy Kuratov będzie trzecim po Czarnieckim i Napoleonie, który zdobędzie siłą Moskwę? W rolach głównych pojawią się: Anton Pampuszny, Sanzhar Madiev, Sebastien Sisak, Alina Lanina, Stanislav Shirin.

Źródło: vimeo / ilustracja wprowadzenia: kadr z Guardians - Argunov studio VFX reel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.