• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Jeden z najlepszych filmów z Tomem Cruise'em ostatnich lat, akcyjniak science-fiction zatytułowany Na skraju jutra mimo bardzo dobrych recenzji nie był oszałamiającym sukcesem komercyjnym, zarabiając na świecie jedynie 369 milionów dolarów. Dlatego też długo trwały dyskuje, czy jest sens kręcić kontynuację tej historii, lecz w końcu dobiegły one końca. Dziś reżyser Doug Liman potwierdził, że film absolutnie powstanie i nawet zdradził jego tytuł, który brzmi - Live Die Repeat and Repeat (po polsku "Żyj, giń, powtórz i jeszcze raz"). Tak na ten temat wypowiedział się sam Liman.

Mamy niezwykłą historię! Jest fantastyczna! O wiele lepsza niż pierwszy film, a oczywiście kocham pierwszy film. Nosi tytuł Live Die Repeat and Repeat. Tomowi i Emily Blunt też się podoba. Pytanie tylko brzmi, kiedy ją nakręcimy. Nie ma już wątpliwości, czy to zrobimy, kwestia pozostaje tylko kiedy.

"Live. Die. Repeat" czyli "Żyj. Giń. Powtórz." było pierwotnym tytułem dla pierwszej części, lecz został on przemianowany na hasło reklamowe, gdy studio zaingerowało w kampanie marketingową Na skraju jutra, znacznie ją ograniczając i przenosząc datę premiery na mniej korzystny termin. Przy okazji wydania filmu na DVD i Blu-ray w Stanach Zjednoczonych na powrót zmieniono tytuł z "Edge of Tomorrow" na Live Die Repeat. Stąd też sequel otrzymał tytuł, który jednoznacznie wskazuje na powiązanie z pierwowzorem. Potwierdzono również, że w głównych rolach powrócą Emily Blunt oraz Tom Cruise. Reżyserią oczywiście zajmie się Doug Liman.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki - filmy w podobnym klimacie

źródło: geektyrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.