• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Podczas gali MTV Movie & TV Awards, został wyemitowany krótki materiał, prezentujący kulisy trzeciej części trylogii Więzień Labiryntu.  W materiale behind the scenes zostajemy oprowadzeni po laboratorium WICKED, a aktorzy opowiadają o produkcji i atmosferze na planie. Z ust Thomasa Brodie-Sangstera, który gra postać Newta, padają słowa, że film będzie jedną, wielką misją ratunkową. Możemy przynajmniej odetchnąć, ponieważ przygoda nie została rozdzielona na dwa osobne filmy. 

Zobacz również: IT - drugi zwiastun ekranizacji Stephena Kinga!

Fabuła filmu Lek na śmierć została podsumowana w następujących zdaniach: "To koniec linii. DRESZCZ (Wicked) zabrał Thomasowi wszystko: jego życie, wspomnienia, a teraz jego jedynych przyjaciół - streferów. Jednak teraz nastąpi koniec. Próby zostaną ukończone po ostatnim teście. Czy ktokolwiek przeżyje? Czego DRESZCZ nie wie o Thomasie, jest fakt, iż pamięta on o wiele więcej wspomnień, niż DRESZCZ przypuszcza i jest to wystarczająca wiedza, aby Thomas nigdy więcej już im nie zaufał. Prawda okaże się okropna. Thomas pokonał labirynt i przeżył pożogę. Zaryzykuje wszystko, aby uratować swoich przyjaciół. Ale to prawda może zakończyć wszystko. Czas na kłamstwa się skończył."

twentieth century fox and teen vogue host a screening of the maze runnermat. prasowe

Trzecia część serii Więzień labiryntu jest zatytułowana Lek na śmierć, a Polska premiera planowana jest na 12 stycznia 2018 roku. Reżyserem odsłony, jak i dwóch poprzednich jest Wes Ball, a za scenariusz odpowiedzialny jest T.S. Nowlin, adaptujący powieść Jamesa Dashnera. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Dylan O’Brien (Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Kaya Scodelario (Piraci z Karaibów 5), Thomas Brodie-Sangste (Niania), Ki Hong Lee (Więzienny eksperyment), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Aidan Gillen (Gra o tron), Barry Pepper (Zielona mila), Will Poulter (Zjawa) i Patricia Clarkson (To tylko seks). 

Czekacie na ostatnią część trylogii Więzień labiryntu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z materiału behind the scenes

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.