Cyberpunk nie umarł, póki Łowca Androidów 2049 żyje! Oto najnowszy zwiastun filmu Dennisa Villeneuve!

Tytuł zdradza wszystko. Najnowszy zwiastun Łowcy Androidów 2049 wylądował już w sieci i mówiąc krótko jestem przekonany, że właśnie na TAKI cyberpunk w kinie od dawna ostrzyliśmy sobie ząbki. Nie zdążyłem jeszcze ochłonąć, więc nie zafunduje tu od razu stosownej analizy, ale sami zapewne zrozumiecie moją tymczasową niewydolność. Oto i on:

https://www.youtube.com/watch?v=gCcx85zbxz4

Akcja sequela Łowcy Androidów rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera – Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka – Czy androidy śnią o elektrycznych owcach.

Obecnie w obsadzie, oprócz Harrisona Forda, znajdują się również: Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (SicarioLabirynt). Premiera kontynuacji leciwego przeboju zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Youtube/Warner Bros. Pictures / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?