• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Planowana od dawna nowa część Młodych wilków, czyli polskich Szybkich i wściekłych, wydawała się nabierać już ostatecznych kształtów. Teraz Jarosław Żamojda będzie musiał prawdopodobnie dokonać kilku poprawek przed planowanymi na lipiec zdjęciami sequela swojego największego przeboju. Powodem jest rezygnacja części aktorów z oryginalnej obsady.

Fabuła nowego filmu miała koncentrować się wokół nowych młodych niepokornych, ale i nawiązywać do filmu z 1995 roku. Zgodnie z pierwotnym planem w Młodych wilkach 3 comeback zaliczyć mieli bohaterowie pierwszej części: Jarosław Jakimowicz (Cichy), Piotr Szwedes (Prymus), Paweł Deląg (Biedrona) czy Małgorzata Kożuchowska. Jednak okazuje się, że producenci nie zgodzili się na powrót postaci odgrywanej przez Jakimowicza, gdyż ich zdaniem "zmartwychwstanie" Cichego byłoby nieuczciwe wobec fanów i widzów. Decyzja nie spodobała się póki co dwójce aktorów: Piotrowi Szwedesowi oraz Zbigniewowi Suszyńskiemu (filmowy Skorpion), którzy zrezygnowali z udziału w filmie. Wiadomość została przekazana za pomocą emocjonalnego wpisu w mediach społecznościowych:

 

Część 1.🌡🌡🌡Gorący news! 🌡🌡🌡 Jestem to winien fanom "Młodych Wilków". Musiałem podjąć decyzję o rezygnacji z filmu "MŁODE...

Opublikowany przez Piotr Szwedes na 4 maja 2017
 

🌡🌡Część 2 🌡🌡 Newsy!!! Czterdziestolatkowie mają się dobrze, Polsko... cieszą nas Wasze wpisy, że jednak wbrew temu, co m...

Opublikowany przez Piotr Szwedes na 6 maja 2017

W wywiadzie dla Głosu Szczecińskiego producent filmu Bogusław Job zapewnił jednak, że nie powinniśmy spodziewać się kolejnych rezygnacji:

Przygotowujemy casting w połowie maja. Na pewno będą grali młodzi ludzie. Z poprzedniej obsady nie zagra główny bohater (J.Jakimowicz) ponieważ w poprzednim filmie został uśmiercony. Nie przywrócimy go do życia, bo to byłoby science fiction i okłamanie widzów, którzy oglądali pierwszą część Wilków. Druga osoba, która nie zagra to Piotr Szwedes. Pozostali aktorzy z pierwszej części zagrają.

Młode wilki to polski film sensacyjny, który wstrzelił się w gusta rodzimej widowni lat dziewięćdziesiątych i pozostawił po sobie kilka kultowych cytatów. Przedstawia on historię grupki młodych ludzi ze Szczecina, którzy szukając łatwych i wielkich pieniędzy postanawiają organizować przemyt z Niemiec na własnę rękę. Na fali sukcesu w 1997 roku powstał również prequel Młode Wilki 1/2.

Premiera filmu planowana jest na przełomie listopada i grudnia.

Źródło: onet.pl; gs24.pl / ilustracja wprowadzenia: TVP

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  fachura · 6 miesięcy temu
  Skoro Jakimowicz zawołał 10 tysięcy za dzień zdjęciowy to się dziwicie, że go nie wzięli? To tyle co Tomasz Kot czy Jakubik, a co ostatnio Jakimowicz zagrał? Jaką "wielką rolę"? Jakąś szkołę aktorska skończył? Dziwicie się producentom? Szwedes pisze o kasie, tyle, że nie dodaje, że to chodzi o kasę dla niego! Bo chciał tyle samo. Myśleli cwaniaczki, że po latach zapomnienia wypłyną i zarobią szmal, żeby długi pooddawać. Nie dajcie się nabrać na "solidarność kolegów sprzed lat" - po prostu za dużo chcieli
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   To nie moja ręka · 6 miesięcy temu
   Dobrze że się chłopaki cenią, a do tego przez cały czas byli mamieni byciem w centrum filmu (patrz: tytuł produkcji w poście na FB), bo to w końcu z nimi kojarzony jest film, oni są jego marką i skoro producenci mają zarobić no to czemu oni mają być stratni. Zresztą obie strony siebie warte w takim razie. Zamiast powiedzieć, że poszło o kwestie finansowe, to wymyślają bajeczki o wrażliwości widzów (przykładem niech będą Szybcy i wściekli - seria jakoś sobie radzi pomimo "wskrzeszania" postaci)
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Name · 6 miesięcy temu
  Przecież tu na odległość widać kretactwo tego pseudo producenta. Chcą tytuł i robią skok na kasę pomijając bohaterów. To jest oszustwo widza. A zamojda jak szmata ich sprzedał. Ciekawe czy taką samą okaże się Deląg?!
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Job · 6 miesięcy temu
  Ewidentne oklamanie widza to robi Pan Job. No i skok na kasę
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Ola · 6 miesięcy temu
  Fachura frajerze piszesz bzdury bo we wszystkich wywiadach było napisane że kasę mieli już dogadaną. To Job zaczął kombinować a zamojda sprzedał chłopaków mimo to że z nimi pracował nad scenariuszem!
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Otwórz oczy · 6 miesięcy temu
  Zamojda to żyd i biseks bez honoru to o co chodzi pieniądze plus Pan Job w pięknej apaszce zawsze.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Sowa · 6 miesięcy temu
  Chyba zamojda zapomniał że prawa do produkcji wilków ma jeszcze marek sledziewski którego oszukał lata temu. Kręc Job kręc jeszcze dużo się wydarzy
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Ewa · 6 miesięcy temu
  Job rozlicz się z dywizjonu 303 przekrecie
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Name · 6 miesięcy temu
  Z tego co wiem to Jakimowicz porozumial się z Jobem na 6 tysięcy to nie pisz bzdur! Sprawdź może w necie o producencie Job. 2012 jedyny film gdzie podpisuje się oszust jako producent. W latach 80 tych drugi kierownik planu to ktoś kto lata po kawę dla aktorów! To taki człowiek ma robić taka produkcję? A pan zamojda od 20 lat zero filmu. Po wilkach 2 gnioty, że sam wstydzi się do dzisiaj a wiesz ile teraz weźmie? Scenariusz 150 tysięcy, reżyseria 200 + sos z produkcji od Joba BO TO DLATEGO WYCZYSCILI CHŁOPAKÓW BO IM WIĘCEJ ZOSTANIE I TO JEST PRAWDA!

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.