• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Coraz więcej i częściej mówi się na temat filmu Douga Limana zatytułowanego Justice League Dark, którego wyreżyserowanie powierzono Dougowi Limanowi. Reżyser w rozmowie z portalem Cinemablend na temat swojego filmu zatytułowanego The Wall przyznał, że chciałby zrobić film o superbohaterach DC jako  nieco bardziej intymny:

Myślę, że wiele osób byłoby zaskoczonych widząc czym kierują się postacie, i jak intymnym obrazem potrafi być Justice League Dark - w kontekśćie niektórych produkcjach opartych na komiksach. Znaleźliśmy sposób, by zrobić coś bardziej osobistego i mniejszego. To jest mój cel. Mój najnowszy film zatytułowany The Wall dotyczy właśnie postaci. Scenariusz pozwala mi się zanurzyć w to moje uwielbienie do ludzi. Uwielbiam umieszczać osoby w różnych, czasem szalonych sytuacjach. Dla Johna Constatine'a mamy niesamowity plan w Justice League Dark, który uczyni go bardziej ludzkim.

Źródło: Justice League Dark - John Constantine w akcji w nowym fragmencie animacji DC

Justice League Dark to komiks, którego głównymi bohaterami stała się drużyna posiadająca nadzwyczajne, paranormalne umiejętności zadebiutował w księgarniach w 2011 roku. W tym roku mogliśmy zobaczyć film animowany, w którym zobaczyliśmy Batmana (Jason O'Mara), Supermana (Jerry O'Connell) i Wonder Woman (Rosario Dawson). Oprócz nich na ekranie pojawili się również John Constantine (któremu głos użycza grający tę postać również w aktorskim serialu Matt Ryan), Zatanna (Camilla Luddington), Deadman (Nicolas Torturro), Jason Blood/Etrigan (Rasy Chase) i wiele innych postaci. Na chwilę obecną film Limana nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery ani nie została ogłoszona jego obsada, nie mniej jednak wiele wskazuje na to, że po premierze The Wall (12 maja) możemy dowiedzieć się nieco więcej odnośnie przyszłości tego projektu.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    nobib · 5 months ago
    Moim zdaniem powinien być najpierw film o Constantinie, żeby przedstawić jego postać. A następnie dopiero Justice League Dark. Inaczej można się spodziewać podobnej papki do Justice League. Mimo wszystko dobrze, że ciągle jest pomysł na ten film.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.