• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wytwórnia A24 opublikowała przed chwilą tajemniczy, pierwszy zwiastun oraz plakat promujący film Woodshock, którego gwiazdą jest Kirsten Dunst (trylogia Spider-Man, Melancholia, Ukryte działania).

Zobacz również: The Limehouse Golem - Bill Nighy na tropnie Golema z judaistycznej mitologii!

Ten wspaniały filmowy debiut wizjonerskich projektantek mody, Kate i Laury Mulleavy (Rodarte), to hipnotyzujący sens eksplorujący takie zagadnienia, jak izolacja, paranoja, czy strach, które istnieją w wyimaginowanym, własnym świecie. Kirsten Dunst wciela się w Theresę, nawiedzoną, młodą kobietę, zagubioną w życiu po bolesnej stracie, jak również rozdartą pomiędzy jej prawdziwym emocjonalnym stanem a zmieniającymi rzeczywistość efektami zażycia mocnego narkotyku kannabinoidalnego. Imponująca, czarująca i majestatyczna. Produkcja Woodshock przekracza gatunek, aby stać się ekscytującym kinowym doświadczeniem, które ma dobitnie zaznaczyć światu pojawienie się na scenie filmowej nowego głosu - głosu rodzeństwa Mulleavy.

woodshockposterFot. materiały prasowe

W obsadzie obrazu znajdują się również Joe Cole (Green Room) i Pilou Asbæk (Ghost in the Shell). Premiera filmu zaplanowana jest na 15 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.