• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj zaprezentowany został oficjalny zwiastun teaserowy Iron Sky: The Coming Race. W nowej części obok "ujawnienia największego kłamstwa w historii ludzkości" spodziewać mamy się sporej dawki akcji w postaci szaleńczych podróży statkami kosmiczymi, powrotu na Księżyc oraz absurdalnych wizji w stylu Hitlera-reptilianina ujeżdżającego dinozaura. 

Akcja The Coming Race toczyć się będzie dwie dekady po inwazji księżycowych nazistów i nuklearnej dewastacji Ziemi. Ukrywające się na naturalnym satelicie niedobitki ludzkości wrócą na blękitną planetę, lecz tym razem zmierzą się z reptiliańskim zagrożeniem nadchodzącym z Jądra Ziemi. Na stanowisku reżysera pozostał ojciec Iron Sky Timo Vuorensola. Tym razem w główne role wcielą się Lara Rossi, Vladimir Burlakov i Kit Dale. Swoje role powtórzą Julia Dietze, Udo Kier i Stephanie Paul. Zobaczymy również reptiliańskie wcielenia takich postaci jak: Jezus Chrystus, Władimir Putin, Józef Stalin, Osama bin Laden, Kaligula, Mao Zedong, Margaret Thatcher, Steve Jobs, czy Idi Amin.

Zobacz również: Młode wilki 3 - Konflikt starej obsady i producentów. Jakimowicz i Szwedes poza filmem!

Światowa premiera odbędzie się 14 lutego 2018 roku w Finlandii. Na przyszły rok zaplanowano również trzeci film z uniwersum agregującego wszystkie teorie spiskowe, który rozgrywał się będzie w Chinach.

iron sky the coming race trailer logofot. materiały prasowe

Źródło: youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.