Transformers: Ostatni Rycerz – Każda legenda ma tajemnicę. Nowy zwiastun oraz plakat!

Na oficjalnym Facebooku serii Transformers opublikowany został nowy zwiastun oraz plakat filmu Transformers: Ostatni Rycerz. Wspomniane materiały mają za zadanie przedstawić nam dowody na obecność Transformerów na Ziemii od wielu wieków. Nieznany Transformer ukazany na plakacie produkcji to prawdopodobnie Steelbane, jeden z Rycerzy Cybertronu, który potrafi przekształcić się w mechaniczną wiwernę. Zresztą sprawdźcie sami poniżej.

  • Zwiastun

  • Plakat

Transformers The Last Knight Steelbane

Zobacz również: Transformers: Ostatni Rycerz – zwiastun z polskim dubbingiem!

Opis filmu: Ostatni Rycerz odwróci do góry nogami mitologię serii Transformers i da nam nową definicję słowa bohater. Ludzie i Transformery są w stanie wojny, Optimus Prime przepadł bez wieści. Kluczem do uratowania przyszłości, jest tajemnica z przeszłości, nieznana dotąd historia Transformerów na Ziemi. Misja uratowania naszego świata spada na barki niespodziewanych sojuszników: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, angielskiego lorda Sir Edmunda Burtona (Sir Anthony Hopkins) oraz Vivian Wembley, profesor z Oxfordu (Laura Haddock). W życiu każdego człowieka dochodzi do momentu, w którym otrzymuje wezwanie, by dokonać zmian. W Transformers: Ostatni Rycerz ścigani zostaną bohaterami, a bohaterowie staną się złoczyńcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich, lub nasz.

Obsada: Mark Wahlberg, Peter Cullen (głos), Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Tyrese Gibson, Stanley Tucci, Isabela Moner.

Za reżyserię filmu odpowiada Michael Bay. Autorami scenariusza są Art Marcum, Matt Holloway i Ken Nolan. Premiera filmu Transformers: Ostatni Rycerz zapowiedziana jest na 23 czerwca 2017 roku.

Źródło: facebook.com / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?