the old guard background Advertisement

Fabularny Alladyn ma być musicalem!

Po stosunkowo ciepłym przyjęciu Pięknej i Bestii, czyli fabularyzowanej bajki Disneya, której nowa forma miała w sobie wiele z musicalu, możemy się spodziewać, że zabieg ten będzie teraz często powtarzany. Mamy już zresztą pierwsze oficjalne potwierdzenie kolejnej produkcji dla dzieci, która teraz zostanie przedstawiona w nowej formie, a muzyka będzie w niej grała istotną rolę. Chodzi o Alladyna.

Informację tę potwierdził Guy Ritchie, który ma być odpowiedzialny za stworzenie tego filmu. W jednym z wywiadów przy okazji promocji innej produkcji (Król Artur: Legenda Miecza), 48-latek wyraził przekonanie, że to najlepsza forma, by opowiedzieć tę historię.

Bardzo ciężko byłoby przedstawić Alladyna w inny sposób. Oczywiście jeszcze za wcześnie na dalsze szczegóły, wciąż poszukujemy obsady i nie wyznaczyliśmy sobie bardzo konkretnego kierunku. Jestem jednak pewny, że w pewnym momencie wszystko to zacznie mi się układać w logiczną całość, teraz cały projekt jest jeszcze w powijakach.

Zobacz również: Kim jest Groot? Historia superbohatera #42

Po wspomnianej Pięknej i Bestii ciężko się było zresztą spodziewać innej decyzji. Zwłaszcza, że w trakcie tworzenia jest już inny remake, który po części również ma być musicalem – Mulan. Potencjału takich przebojów jak Arabian Nights (którego możecie posłuchać poniżej), czy A Whole New World nie sposób zmarnować, więc nowa wersja tej bajki z pewnością przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom.

https://www.youtube.com/watch?v=lIYL-PQa010

Alladyn nie ma jeszcze daty premiery, ani obsady, choć niedawno pojawiały się plotki wiążące z tą produkcją między innymi Willa Smitha.

Źródło: heroichollywood.com/Ilustracja wprowadzenia: ohmy.disney.com

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?