• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Plotka głosi, że w najnowszej części Deadpoola, będziemy mogli ujrzeć trójkę nowych X-Menów! Obecnie wiemy, że u boku Deadpoola w drugiej części pojawią się takie postacie jak Colossus, Domino i Cable, który został zapowiedziany w scenie po napisach pierwszej części. Jak donosi comicbook.com, nowi bohaterowie zostaną ukazani w scenie po napisach, a będzie to trio z drużny X-Force. Będzie to lekki teaser nadchodzącego filmu o tytule X-Force, który opowie historię grupy mutantów do zadań specjalnych. W skład drużyny wchodzą takie postacie jak DeadpoolWolverineNightcrawler, ale na razie wiadomo tylko, że w filmie X-Force zobaczymy tylko tego pierwszego.

e15b108a3aa8276da6b1ed87b668d1c2b61efe0cb5f7be3cce47199a724ca202mat. prasowe

Zobacz również: W najbliższy piątek Maraton z Obcym z premierą nowej części!

Trzema postaciami, o których mówi plotka, mają być SunspotFeral i ShatterstarSunspot, czyli Roberto DaCosta, to mutant pochodzący z Brazylii. Odkrył swoją umiejętność w wieku 14 lat. Umie on pochłaniać światło, co powoduje wzrost jego siły fizycznej, oraz pochłaniać powierzchnię swojego ciała ogniem. Mogliśmy go zobaczyć w X-MenDays of Future Past. Kolejną postacią, którą prawdopodobnie przyjdzie nam zobaczyć na ekranie, jest Feral, czyli Maria Callasantos, pochodząca z Nowego Yorku. Jest ona siostrą Thornn. Jest to mutant zbliżony wyglądem do kota z wyostrzonymi zmysłami, niezwykłą zwinnością oraz regeneracją od obrażeń. Ma ogon oraz ostre pazury. Jest po prostu kobietą, która ma więcej wspólnego z kotem niż z człowiekiem. Ostatnią postacią jest ShatterstarGaveedra Seven, bo tak ma na imię nasz bohater, pochodzi z planety Mojoworld. Był stworzony genetycznie, przez co jest silniejszy, szybszy, sprawniejszy, giętszy oraz inteligentniejszy. Ma również puste kości, co powoduje, że jest znacznie lżejszy niż normalny człowiek.

marvelkolaż własny

Premiera Deadpoola 2 planowana jest na 1 czerwca 2018 roku. Ryan Reynolds powróci do nas w roli Wade'a Wilsona wraz ze swoim czerwonym kostiumem i czarnym humorem. Aktor będzie pracować z nowym reżyserem Davidem Leitchem (John Wick). Ponadto w filmie pojawi się Domino, którą zagra Zazie Beetz (Atlanta), oraz Cable, a wcieli się w niego Josh Brolin (Sicario). Potwierdzono niedawno, że zobaczymy również niewidomą Al (Leslie Uggamas) oraz taksówkarza Deadpoola Dopindera (Karan Soni). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w maju.

Źródła: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.