Deadpool spotka nowych kumpli! Oto jakie postacie mogą pojawić się w sequelu!

Plotka głosi, że w najnowszej części Deadpoola, będziemy mogli ujrzeć trójkę nowych X-Menów! Obecnie wiemy, że u boku Deadpoola w drugiej części pojawią się takie postacie jak Colossus, Domino i Cable, który został zapowiedziany w scenie po napisach pierwszej części. Jak donosi comicbook.com, nowi bohaterowie zostaną ukazani w scenie po napisach, a będzie to trio z drużny X-Force. Będzie to lekki teaser nadchodzącego filmu o tytule X-Force, który opowie historię grupy mutantów do zadań specjalnych. W skład drużyny wchodzą takie postacie jak DeadpoolWolverineNightcrawler, ale na razie wiadomo tylko, że w filmie X-Force zobaczymy tylko tego pierwszego.

e15b108a3aa8276da6b1ed87b668d1c2b61efe0cb5f7be3cce47199a724ca202

Zobacz również: W najbliższy piątek Maraton z Obcym z premierą nowej części!

Trzema postaciami, o których mówi plotka, mają być SunspotFeral i ShatterstarSunspot, czyli Roberto DaCosta, to mutant pochodzący z Brazylii. Odkrył swoją umiejętność w wieku 14 lat. Umie on pochłaniać światło, co powoduje wzrost jego siły fizycznej, oraz pochłaniać powierzchnię swojego ciała ogniem. Mogliśmy go zobaczyć w X-MenDays of Future Past. Kolejną postacią, którą prawdopodobnie przyjdzie nam zobaczyć na ekranie, jest Feral, czyli Maria Callasantos, pochodząca z Nowego Yorku. Jest ona siostrą Thornn. Jest to mutant zbliżony wyglądem do kota z wyostrzonymi zmysłami, niezwykłą zwinnością oraz regeneracją od obrażeń. Ma ogon oraz ostre pazury. Jest po prostu kobietą, która ma więcej wspólnego z kotem niż z człowiekiem. Ostatnią postacią jest ShatterstarGaveedra Seven, bo tak ma na imię nasz bohater, pochodzi z planety Mojoworld. Był stworzony genetycznie, przez co jest silniejszy, szybszy, sprawniejszy, giętszy oraz inteligentniejszy. Ma również puste kości, co powoduje, że jest znacznie lżejszy niż normalny człowiek.

marvel

Premiera Deadpoola 2 planowana jest na 1 czerwca 2018 roku. Ryan Reynolds powróci do nas w roli Wade’a Wilsona wraz ze swoim czerwonym kostiumem i czarnym humorem. Aktor będzie pracować z nowym reżyserem Davidem Leitchem (John Wick). Ponadto w filmie pojawi się Domino, którą zagra Zazie Beetz (Atlanta), oraz Cable, a wcieli się w niego Josh Brolin (Sicario). Potwierdzono niedawno, że zobaczymy również niewidomą Al (Leslie Uggamas) oraz taksówkarza Deadpoola Dopindera (Karan Soni). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w maju.

Źródła: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?