Girls Trip – zwariowany zwiastun nowej komedii! Zapraszamy na Festiwal Essence!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała zwariowany, nowy zwiastun filmu Girls Trip. Możecie go obejrzeć poniżej. Pochodzący od producenta Willa Packera (Prawdziwa jazda i serii Myśl jak facet) film Girls Trip został wyreżyserowany przez Malcolma D. Lee (seria Drużba, Barbershop 3: Na ostro). W jego obsadzie znajdują się następujące gwiazdy: Regina Hall (Ta ostatnia noc, When the Bow Breaks), Queen Latifah (Chicago, Cuda z nieba), Jada Pinkett Smith (Gotham, Złe mamuśki) i Tiffany Haddish (Keanu, The Carmichael Show).

https://www.youtube.com/watch?v=7jE61BzKmgQ

Zobacz również: Baywatch. Słoneczny patrol – nowy zwiastun dla dorosłych!

Produkcja Girls Trip rozpoczyna się w momencie, kiedy cztery długoletnie przyjaciółki wyruszają do Nowego Orleanu na coroczny Festiwal Essence, gdzie dawne znajomości zostają odnowione, dzikie pragnienia spuszczone ze smyczy, a tańcom, alkoholowi, rozróbom i romansom nie ma końca. Niech Big Easy się zarumieni!

Scenarzystami filmu są Kenya Barris i Tracy Oliver. W obsadzie filmu, poza wymienionymi powyżej gwiazdami, znajdują się również: Larenz Tate (Kłamstwa na sprzedaż, Wołanie o pomoc), Kate Walsh (Charlie, Prywatna praktyka), Mike Colter (Żona idealna, Luke Cage) i Kofi Siriboe (Kiksy, Queen Sugar). Na srebrnych ekranach produkcja pojawi się już 21 lipca.

tripposter

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?