Jamie Dornan i Peter Dinklage w nowym filmie My Dinner With Hervé!

Peter Dinklage, znany z Gry o Tron, znowu wiąże się z HBO, przy okazji tworzenia filmu My Dinner with Hervé. Zaraz u boku Petera, zobaczymy Jamiego Dornana (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Stanowisko reżysera obejmie Sacha Gervasi (TerminalHitchock), który również napisze scenariusz. Produkcja będzie hołdem, oddanym w stronę aktora, jakim był Hervé Villechaize (Człowiek ze złotym pistoletem).

herve villechaize

Zobacz również: Nadciąga animowany serial o Deadpoolu, przeznaczony dla dorosłych widzów!

Opis filmu: Podczas jednej dzikiej nocy w Los Angeles, borykający się z kłopotami dziennikarz, Danny Tate (Jamie Dornan) nawiązuje przyjaźń z aktorem Hervé Villechaiz (Peter Dinklage). Jeszcze nie wiedzą, że ich przyjaźń pozmienia ich życia na zawsze. Reżyser filmu Gervasi, który był również dziennikarzem, przeprowadził ostatni wywiad z Villechaize, tuż przed jego samobójczą śmiercią w 1993 w wieku 50 lat. Gervasi na jego temat wypowiada się tak:

On nie był tylko ikoną pop kultury. To był jeden z najbardziej czarujących, kulturalnych i niebezpiecznych ludzi, jakich poznałem. Jego życie było historią o powszechnie przyjętej niedoskonałości, próbującej odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

Jaka była wasza ulubiona rola Villechaize? Piszcie w komentarzach!

Źródła: empireonline.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?