Wonder Woman – tytuły z soundtracku ujawnione!

Znamy już oficjalne tytuły poszczególnych kawałków, wchodzących w skład soundtracku do Wonder Woman. Jak wiadomo, tytuły mogą nie raz zdradzać całkiem sporo o filmie, co przedstawię na przykładzie niektórych tytułów z poniższej listy. Wszystkie utwory zostaną wydane na albumie, a przewodzić im będzie piosenka To Be Human – Sia (feat. Labrinth). Muzyka została skomponowana przez Ruperta Gregsona-Williamsa. 

wonder woman

Zobacz również: Jamie Dornan i Peter Dinklage w nowym filmie My Dinner With Hervé!é!

1. Amazons Of Themyscira!

2. History Lesson

3. Angel On The Wing

4. Ludendorff, Enough!

5. Pain, Loss & Love

6. No Man’s Land

7. Fausta

8. Wonder Woman’s Wrath

9. The God Of War

10. We Are All To Blame

11. Hell Hath No Fury

12. Lightning Strikes

13. Trafalgar Celebration

14. Action Reaction

15. To Be Human – Sia (feat. Labrinth)

Najbardziej w oczy rzuca się utwór o nazwie The God Of War, czyli bóg wójny. W greckiej mitologii bogiem wojny był Ares, który jeszcze nie został ujawniony w żadnym z materiałów promocyjnych, jednak wszystkie znaki wskazują na to, że wystąpi on jako główny antagonista w filmie. History Lesson może za to towarzyszyć nam podczas sceny, w której widzowie będą wprowadzani do świata Amazońskiej kultury i obyczajów. 

Opis dystrybutora filmu (kino): Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Gwiazdami produkcji są: Gal Gadot (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Chris Pine (Star Trek), Robin Wright (House of Cards), Danny Huston (Starcie tytanów), David Thewlis (Teoria wszystkiego), Ewen Bremner (Exodus: Bogowie i królowie), Saïd Taghmaoui (American Hustle), Elena Anaya (Skóra, w której żyję), Connie Nielsen (Gladiator) i Lucy Davis (Wysyp żywych trupów).

Film został nakręcony przez Patty Jenkins. Jego producentami są Charles Roven, Zack Snyder i Deborah Snyder. Z kolei Richard Suckle, Stephen Jones, Wesley Coller, Geoff Johns i Rebecca Roven podjęli się zadania producentów wykonawczych omawianego widowiska. Polska premiera Wonder Woman zaplanowana jest na 2 czerwca 2017 roku.

Czekacie na najnowszy film z uniwersum DC? Piszcie w komentarzach!

Źródła: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?