• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Trzeba przyznać, że zespół zajmujący się promocją filmu Obcy: Przymierze wykonuje kawał dobrej roboty. Zwiastun, oraz inne materiały wideo, które możemy zobaczyć w sieci przed premierą robią duże wrażenie. Wcześniej mogliśmy zobaczyć swego rodzaju prolog, oraz wideo o stworzeniu Waltera.

Teraz wytwórnia 20th Century Fox udostępniła na YouTube wideo w 360°, dzięki któremu możemy zobaczyć proces narodzin Xenomorpha... z jego perspektywy. Zamieszczamy je poniżej, ale musimy podkreślić, że nie jest ono przeznaczone dla młodszych widzów.

Poniżej możecie zobaczyć dwa pozostałe materiały, o których wspominaliśmy we wstępie.

 

Opis dystrybutora filmu (kino): Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza

Obsada widowiska: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija), Michael Fassbender (Makbet), James Franco (127 godzin) i Noomi Rapace (Czas zemsty). 

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Jej reżyserem jest z kolei Ridley Scott. Polska premiera obrazu została przewidziana na 12 maja 2017 roku.

Źródło:Youtube.com/ Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.