AdvertisementPremiera filmu Obcy: Przymierze już jutro w IMAX i 4DX!

Co by się stało, gdyby twoje marzenie okazało się najgorszym koszmarem? Członkowie załogi statku kolonizacyjnego Przymierze docierają na planetę, którą uważali za nieodkryty raj, a ta… okazuje się być mroczną, tajemniczą krainą, w której na każdym kroku czyha śmiertelne zagrożenie. Czy uda im się z niej powrócić? Przekonaj się już 12 maja w kinach Cinema City lub IMAX®, gdzie mrożąca krew w żyłach historia ożyje na gigantycznym, panoramicznym ekranie w formacie 3D. Możesz zapewnić sobie także prawdziwie ekstremalne przeżycia i wybrać seans w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły, i stanąć oko w oko z tym, co nieznane i przerażające. O ile się odważysz… Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Udająca się na odległą planetę na drugim końcu galaktyki, załoga statku kolonizacyjnego Przymierze, szuka planety – raju. Jednak to, co miało być upragnioną idyllą, okazuje się  mrocznym, nieznanym i niebezpiecznym światem, zamieszkanym przez androida Davida (w tej roli nominowany do Oscara Michael Fassbender), jedynego ocalałego z zaginionej wyprawy na statku Prometeusz, oraz potworne stworzenia, które urządzają polowanie na członków załogi.

 https://www.youtube.com/watch?v=sL2LWNtn3uY

Zobacz również: The Irishman – filmowcy wracają do studia! Znamy datę rozpoczęcia zdjęć!

Obcy: Przymierze to kolejny film wchodzący w skład kultowej, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta, serii horror – science fiction Obcy. Cały cykl cieszy się niesłabnącą popularnością już od prawie 40 lat i na stałe wpisał się w historię kina grozy. W tym filmie, oprócz aktorów znanych z poprzedniej części – Michaela Fassbendera czy Naomi Rapace (trylogia Millenium), pojawi się też m.in James Franco i Guy Pearce.

Seria Obcy nieodłącznie kojarzy się z niesamowitymi, budzącymi grozę, pełnymi symboli efektami wizualnymi. Obcy: Przymierze to kolejny, jeszcze straszniejszy i bardziej fascynujący przystanek tej podróży i oczywiście – obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów mocnych wrażeń. Aby przenieść filmowe doświadczenie na nowy, jeszcze wyższy poziom, wybierz seans w technologii IMAX® 3D. Ogromny, panoramiczny ekran i krystaliczny dźwięk w najwyższej jakości sprawią, że w pełni zanurzysz się w tajemniczym świecie, a niesamowicie realistyczne efekty specjalne i pełen niepokoju nastrój filmowej opowieści sprawią, że długo nie zapomnisz tego, co zobaczyłeś… Z kolei fani naprawdę mocnych wrażeń mogą wybrać seans w sali ŠKODA 4DX®, i dosłownie poczuć na własnej skórze dreszczyk strachu. Nowoczesna technologia 4DX® oddziałuje na zmysły i pozwala poczuć różnorodne zapachy, krople deszczu, wiatr czy ruch. Wejdź w sam środek akcji i walcz z bohaterami filmu o przetrwanie. Kup bilet na prawdziwy survival!

Film Obcy: Przymierze obejrzysz we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w wersji IMAX® 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Łódź Manufaktura oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz.

Źródło: informacja prasowa. / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?