Isn’t It Romantic – Liam Hemsworth i Adam Devine w komedii romantycznej

Do nowej komedii wytwórnii New Line Cinema zatytułowanej Isn’t It Romantic dołączają dwie nowe osoby. Są to: Adam Devine (Randka na weselu) oraz Liam Hemsworth (seria Igrzyska Śmierci). Tym samym aktorzy zagrają u boku Rebel Wilson (Pitch Perfect), która gra główną rolę w produkcji.

Film opowiada o dziewczynie (Wilson), która nie wierzy w miłość. Pewnego dnia odkrywa, że jej życie stało się dosłownie komedią romantyczną i z drugoplanowej roli staje główną bohaterką. Hemsworth wcieli się w chłopaka, w którym zauroczyła się Wilson. Z kolei Devine zagra mężczyznę, który daży uczuciem główną bohaterkę, jednak pozostaje w tzw. strefie przyjacielskiej.

Rebel Wilson

Zobacz również: Game Over, Man! – pierwsza zapowiedź nowej komedii Netflixa

Reżyserem filmu jest Todd Strauss-Schulson (Dziewczyny śmierci). Scenariusz napisali: Erin Cardillo, Dana Dox, Katie Silberman i Paula Pell.

Produkcja zadebiutuje w kinach w 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Axelle/Bauer-Griffin/Matt Winkelmeyer /GettyImages/kolaż własny

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?