Advertisementpixel

Chris Evans będzie opowiadał bajki na dobranoc!

Pokonał Lokiego, pokonał Ultrona, a teraz przyszła kolej na ujarzmienie małych dzieci, za pomocą opowiadania bajek na dobranoc. Jak widać, nasz Kapitan Ameryka jest zdolny do wszystkiego! Chris Evans już od dawna miał wiele wspólnego z pomaganiem dzieciom. Na przykład odwiedził szpital dziecięcy w Seattle, gdzie przebrany za Kapitana Amerykę, zabawiał najmłodsze pokolenie. Niedawno podczas pobytu w Londynie na promocji najnowszego filmu Gifted, znalazł również czas na odwiedzenie siedziby BBC, zajmującej się najmłodszymi, czyli CBeebies. Jak się później okazało, Evans nagrywał tam krótkie fragmenty, w których czyta bajki na dobranoc. Bajki pochodziły z książki autorstwa Shelly Becker o tytule Nawet Superbohaterowie mają złe dni. 

61nozsa6byl. sx258 bo1204203200

Zobacz również: Obcy: Przymierze – Niezwykłe wideo z narodzin Xenomorpha w 360°!°!

W wywiadzie z Time Out London przyznał, że bardzo się wzruszył podczas nagrywania programu. Opowiedział również, dlaczego nagrywanie tego programu sprawiło mu taką przyjemność.

Właśnie skończyliśmy nagrywać CBeebiesBedtime Story (Bajka na dobranoc). Czytałem książkę do kamery i to było serio poruszające. To jest naprawdę piękna książka dla dzieci. Mam siostrzenice i siostrzeńców, i czytam im historyjki cały czas. Kiedy byłem dzieckiem, uwielbiałem, jak czytano mi bajki.

https://www.youtube.com/watch?v=Xru8uSt9DfM

Wrażenie na Evansie wywarł również wystrój pokoju, w którym nagrywano program.

Kiedy wszedłem do studia, zobaczyłem, że wszędzie leżą pluszaki. Pomyślałem wtedy: To jest k***a przepiękne!

Miło słyszeć, że pojawia się coraz więcej celebrytów, którzy używają swojej sławy w celu propagowania pozytywnych i ważnych akcji. Jeszcze nie dawno Nicki Minaj opłacała studentom kredyty, a Leonardo DiCaprio posiada fundację, służącą ochronie środowiska. To się ceni!

Co sądzicie o takim programie z Chrisem Evansem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: timeout.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?