• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Willm Dafoe - jeden z najbardziej znanych aktorów w Hollywood - został zauważony na planie filmu Aquaman w reżyserii Jamesa Wana. Wcieli się on w Nuidisa Vulko, który jest najbardziej zaufanym doradcą głównego bohatera i atlantydzkim politykiem. Zdjęcie wykonane przez Chrisa Polsona zostało udostępnione na profilu twitterowym Universo DC wraz z dość tajemniczym artykułem w Courier-Mail.

Zobacz również: Aquaman - nowy aktor w obsadzie i trening Królowej Atlantydy z Black Mantą!

W filmie wystąpią także: Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Temuera Morrison (Tom Curry), Dolph Lundgren (Nereus), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Patrick Wilson (Orm/ Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna). 

Producentami Aquamana są Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg oraz Geoff Johns. Wśród osób odpowiedzialnych za kwestie techniczne są: Don Burgess - operator nominowany do Oscara za Forresta Gumpa, Kirk M. Mori - stały montażysta Jamesa Wana, Bill Brzeski - scenograf pracujący na planie Szybkich i Wściekłych 7, Kym Barrett - kostiumograf znany z prac nad Matrixem, Charles Gibson - specjalista od efektów specjalnych nagrodzony Oscarem za film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Kevin McIlwain - specjalista od efektów specjalnych znany z serii Szybkich i Wściekłych.

Zdjęcia będą miały miejsce w australijskim Gold Coast w studiu Village Roadshow. Aquaman ma trafić do kin w 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.