Aquaman – Willem Dafoe podpatrzony na planie filmu!

Willm Dafoe – jeden z najbardziej znanych aktorów w Hollywood – został zauważony na planie filmu Aquaman w reżyserii Jamesa Wana. Wcieli się on w Nuidisa Vulko, który jest najbardziej zaufanym doradcą głównego bohatera i atlantydzkim politykiem. Zdjęcie wykonane przez Chrisa Polsona zostało udostępnione na profilu twitterowym Universo DC wraz z dość tajemniczym artykułem w Courier-Mail.


Zobacz również: Aquaman – nowy aktor w obsadzie i trening Królowej Atlantydy z Black Mantą!

W filmie wystąpią także: Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Temuera Morrison (Tom Curry), Dolph Lundgren (Nereus), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Patrick Wilson (Orm/ Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna). 

Producentami Aquamana są Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg oraz Geoff Johns. Wśród osób odpowiedzialnych za kwestie techniczne są: Don Burgess – operator nominowany do Oscara za Forresta Gumpa, Kirk M. Mori – stały montażysta Jamesa Wana, Bill Brzeski – scenograf pracujący na planie Szybkich i Wściekłych 7, Kym Barrett – kostiumograf znany z prac nad Matrixem, Charles Gibson – specjalista od efektów specjalnych nagrodzony Oscarem za film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Kevin McIlwain – specjalista od efektów specjalnych znany z serii Szybkich i Wściekłych.

Zdjęcia będą miały miejsce w australijskim Gold Coast w studiu Village Roadshow. Aquaman ma trafić do kin w 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?