• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Amazon Studios i Roadside Attractions udostępniły pierwszy, rozszerzony klip oraz plakat promujący ich nowe dzieło zatytułowane Wonderstruck. Jest najnowszy film Todda Haynesa (Carol, Mildred Pierce). Wspomniane materiały promujące możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz również: SMILF - powstanie nowy serial z Frankie Shaw!

Produkcja została oparta na pozytywnie przyjętej przez krytyków powieści spod pióra Briana Selznicka. Ben i Rose są dziećmi z dwóch różnych epok, które potajemnie życzą sobie, aby ich życie diametralnie się odmieniło. Ben tęskni za ojcem. Tak naprawdę nigdy nie miał okazji go poznać. Rose z kolei marzy o tajemniczej aktorce, której życie skrupulatnie opisuje w swoim notatniku. Kiedy Ben odkrywa zagadkową wskazówkę we własnym domu, a rzeczona dziewczynka czyta wyróżniający się nagłówek w jakieś gazecie, oboje wyruszają na ekscytującą podróż. Jej celem będzie odnalezienie brakujących w ich życiu elementów, co rozwinie się z hipnotyzującą symetrią.

Gwiazdami produkcji są: Oakes Fegley (Mój przyjaciel smok), Julianne Moore (Daleko od nieba), Michelle Williams (Blue Valentine) i Millicent Simmonds.

ws 1sht fm2Fot. materiały prasowe

Produkcją filmu Wonderstruck zajęli się Pamela Koffler, John Sloss i Christine Vachon z Killer Films. Obraz zaliczy premierę na 70. Festiwalu Filmowym w Cannes. Następnie dzieło trafi na ekrany kin 20 października 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.