• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

"Zabiłeś kiedyś człowieka gołymi rękami?" Tak brzmi pierwsze zdanie wypowiedziane przez Marilyna Mansona w zwiastunie dla nadchodzącej produkcji Let Me Make You a Martyr (Pozwól, że uczynię Cię męczennikiem). Mason wciela się w nim w płatnego zabójcę Pope'a (Papieża). Film opowie historię dwójki rodzeństwa, Drewa Glassa (Niko Nicotera; Noc Oczyszczenia: Anarchia ) i June Glass (Sam Quartin; The Heart Machine), które chce zabić swojego okrutnego ojca Larry'ego (Mark Boone Junior; Synowie Anarchii), lokalnego przywódcy gangsterów. Wynajmują, więc do tego płatnego zabójcę Pope'a (Marilyn Manson).

Zobacz również: Ex-Baghdad - Jackie Chan i Sylvester Stallone dołączają do obsady filmu!

W zwiastunie widać, jak dwójka mężczyzn porusza się samochodem po ulicy. Jednym z pasażerów jest Marilyn Manson, który po wypowiedzeniu wyżej wymienionego cytatu, kontynuuje swój wywód: "Mój tata kiedyś kogoś tak zabił. Śpiewał mi również piosenkę: Urodziłem się, aby nauczać gospel, urodziłem się, aby nauczać gospel, urodziłem się, aby nauczać gospel i kocham swoją robotę. Nigdy nie byłem w college'u i nie szło mi dobrze w szkole. Jezus Chrystus wybrał mnie, bym nauczał i z pewnością nie wybrał głupca." Kiedy samochód się zatrzymuje, współpasażer pyta Pope'a, jednak nie uzyskuje odpowiedzi: "Zabijesz mnie tam, prawda?"

let me make you a martyrplakat Let Me Make You a Martyr

Film reżyserii Corey Asrafa i Johna Swabsa pojawi się pod postacią limitowanych seansów 25 maja, a od 9 czerwca będzie już ogólnodostępny. Premiera dla portali VOD planowana jest na 6 czerwca.

Co uważacie o zwiastunie produkcji? Piszcie w komentarzach!

Źródła: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.