the old guard background Advertisement

Let Me Make You a Martyr – Marilyn Manson w trailerze nowego filmu!

Zabiłeś kiedyś człowieka gołymi rękami? Tak brzmi pierwsze zdanie wypowiedziane przez Marilyna Mansona w zwiastunie dla nadchodzącej produkcji Let Me Make You a Martyr (Pozwól, że uczynię Cię męczennikiem). Mason wciela się w nim w płatnego zabójcę Pope’a (Papieża). Film opowie historię dwójki rodzeństwa, Drewa Glassa (Niko Nicotera; Noc Oczyszczenia: Anarchia ) i June Glass (Sam Quartin; The Heart Machine), które chce zabić swojego okrutnego ojca Larry’ego (Mark Boone Junior; Synowie Anarchii), lokalnego przywódcy gangsterów. Wynajmują, więc do tego płatnego zabójcę Pope’a (Marilyn Manson).

Zobacz również: Ex-Baghdad – Jackie Chan i Sylvester Stallone dołączają do obsady filmu!

W zwiastunie widać, jak dwójka mężczyzn porusza się samochodem po ulicy. Jednym z pasażerów jest Marilyn Manson, który po wypowiedzeniu wyżej wymienionego cytatu, kontynuuje swój wywód: Mój tata kiedyś kogoś tak zabił. Śpiewał mi również piosenkę: Urodziłem się, aby nauczać gospel, urodziłem się, aby nauczać gospel, urodziłem się, aby nauczać gospel i kocham swoją robotę. Nigdy nie byłem w college’u i nie szło mi dobrze w szkole. Jezus Chrystus wybrał mnie, bym nauczał i z pewnością nie wybrał głupca. Kiedy samochód się zatrzymuje, współpasażer pyta Pope’a, jednak nie uzyskuje odpowiedzi: Zabijesz mnie tam, prawda?

let me make you a martyr

Film reżyserii Corey Asrafa i Johna Swabsa pojawi się pod postacią limitowanych seansów 25 maja, a od 9 czerwca będzie już ogólnodostępny. Premiera dla portali VOD planowana jest na 6 czerwca.

Co uważacie o zwiastunie produkcji? Piszcie w komentarzach!

Źródła: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?