• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Green Lantern Corps to produkcja od dłuższego czasu znajdująca się w fazie rozwoju, a chęć udziału w tym projekcie zapowiedziało bardzo dużo znanych aktorów. Jednym z nich jest Tyrese Gibson - gwiazda Szybkich i wściekłych - który na swoim profilu na Instagramie udostępnił zdjęcie przedstawiające postać przypominającą Zieloną Latarnię. Gibson od dłuższego czasu był brany pod uwagę jako młody rekrut Korpusu Zielonych Latarni imieniem John Stewart. Co więcej spotkał się on także z władzami Warner Bros. i na własną rękę zabiegał o poparcie dla swojej kandydatury do tej roli. Możliwe, że otrzymał angaż, a to zdjęcie jest tego potwierdzeniem. Poza Gibsonem chęć zagrania młodego rekruta wyrazili m.in. Idris Elba (Prawo ulicy, Luther), Trevante Rhodes (The Night is Young, Moonlight), Mahershala Ali (Luke Cage, House of Cards), Common (John Wick 2) oraz Sterling K. Brown (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona, Tacy jesteśmy).

 

It's time

Post udostępniony przez TYRESE (@tyrese)

Zobacz również: Green Lantern Corps - David S. Goyer producentem, scenarzystą i... reżyserem widowiska?

Green Lantern Corps ma być filmem ukazującym relacje między starszym i bardziej doświadczonym Halem Jordanem/Zieloną Latarnią, a przechodzącym szkolenie w Korpusie Johnem Stewartem. Prawdopodobnie jednego z bohaterów będziemy mogli ujrzeć w nadchodzącej Lidze sprawiedliwości Zacka Snydera. Scenariusz Green Lantern Corps zostanie przygotowany przez Davida Goyera i Justina Rhodesa, a producentem wykonawczym będzie Geoff Johns. Premiera obrazu planowana jest na 24 lipca 2020, chociaż pewne źródła sugerują, że film może pojawić się znacznie wcześniej.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: ScreenCrush

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.