• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Być może Toby Kebbell najbardziej znany jest z filmów, w których kinomani nigdy nie widzą jego prawdziwej twarzy (Ewolucja planety małp, Warcraft: Początek). Mimo to wspomniany aktor otrzymuje wiele ofert, niewymagających do odgrywania roli specjalistycznego kombinezonu przeznaczonego do motion capture. W związku z tym ostatnim, widzowie będą świadkami podwójnych kłopotów na srebrnym ekranie, ponieważ artysta wystąpi w obrazie Extrasensory, gdzie wcieli się w bliźniaków!

MV5BMTY3NzU3MDc0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjI4MjY0Mw. V1 SY1000 CR0015041000 AL Fot. Andrew Cooper, SMPSP, Disney Enterprises, Inc., Jerry Bruckheimer, Inc.

Zobacz również: The Exorcist - Fox zamówił 2. sezon!

Extrasensory to nowy thriller sci-fi autorstwa zespołu odpowiedzialnego za wywołujący uczucie paniki filmu Ghostwatch stacji BBC z 1992 roku, który stylizowany był na produkcję dokumentalną. Reżyserią projektu zajmie się Lesley Manning. Twórca nakręci obraz na podstawie scenariusza sporządzonego przez Stephena Volka. Historia koncentruje się na Kebbellu grającego braci, którzy zostają zrekrutowani do ściśle tajnego eksperymentu w Rosji radzieckiej. Mogę was tutaj zapewnić, iż ta produkcja nie będzie cierpieć na chorobę Parkinsona, a co za tym idzie, generować ogromnego poziomu irytacji u widzów podczas seansu.

Warto tutaj dodać, że kompozytorem obrazu jest Harry Gregson Williams (Bez litości, Marsjanin, Niepowstrzymany), a wytwórnia Film Cymru Wales zapewni wsparcie przy realizacji projektu. Zdjęcia do dzieła powinna ruszyć już tego roku, w październiku.

Z kolei Kebbella kinomani mogli podziwiać ostatnio na srebrnych ekranach w produkcji Kong: Wyspa Czaszki i Sand Castle. Niedługo do kin wejdzie następny obraz z jego udziałem. Tym będzie thriller Category 5, do którego zdjęcia odbyły się zeszłego roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - Jay Maidment; Warner Bros. Entertainment Inc., Legendary Pictures Funding, LLC

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.