• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Logan: Wolverine pozytywnie zaskoczył nie tylko fanów uniwersum Marvela. Produkcja niedługo będzie miała swoją premierę na DVD, przez co coraz więcej mówi się na temat materiałów dodatkowych, w tym usuniętych scen. Do sieci trafiła ta, w której mowa była o przyrodnim bracie Wolverine'a.

O tym, że był pomysł, aby Liev Schreiber powrócił jako Sabretooth w Loga: Wolverine informowaliśmy już wcześniej. Problemy z terminami sprawiły, że ostatecznie do tego nie doszło, ale w filmie miała pojawić się o nim wzmianka. Scenę ostatecznie usunięto i choć FOX nie zamierzał jej upublicznić, i tak trafiła ona do sieci. W tej chwili jest ona regularnie usuwana, i jeśli wideo będzie znikać, postaramy się zaktualizować wpis, ale na tę chwilę możecie zobaczyć wspomnianą scenę poniżej:

Akcja rozgrywa się niedługo po tym, jak Wolverine odnalazł grupę młodych mutantów. W nocy jeden z chłopców pyta go, czy Sabretooth był prawdziwy, trzymając w ręku jego figurkę. Logan potwierdza wówczas, że  jest ona wzorowana na prawdziwej postaci. James Mangold niewątpliwie miał dobry powód, by usunąć tę scenę z ostatecznej wersji filmu. 

Logan: Wolverine zarobił na świecie ponad 600 milionów dolarów. W USA DVD i Blu-ray z filmem będą dostępne już od 23. maja.

Zobacz Również: Logan - ciekawostki

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia:Comic Vine - Game Spot

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.