• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wytwórnia CBS Films opublikowała pięć plakatów bohaterów filmu American Assassin. Na poniższych grafikach znajdziecie więc najważniejszych członków obsady omawianego widowiska. Skusicie się na seans? Moim zdaniem już sama obsada zachęca do sięgnięcia po film...

aacp 01Fot. materiały prasowe

aacp 02Fot. materiały prasowe

aacp 03Fot. materiały prasowe

aacp 04Fot. materiały prasowe

aacp 05Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Guns Akimbo - Krwawa wersja Podziemnego kręgu z Danielem Radcliffe'em w roli głównej?  

Wyreżyserowany przez utalentowanego twórcę, Michaela Cuesta (Wyrok za prawdę, Homeland, L.I.E.) na podstawie scenariusza autorstwa Stephena Schiffa, Michaela Fincha, Edwarda Zwicka i Marshalla Herskovitza, przygodowy film akcji może się poszczycić obsadą składającą się z następujących gwiazd: Dylan O’Brien, Michael Keaton, Sanaa Lathan, Shiva Negar, Scott Adkins i Taylor Kitsch.

American Assassin podąża śladami Mitcha Rappa (Dylan O’Brien), rekruta CIA z działu tajnych operacji, będącego pod kierownictwem weterana Zimnej Wojny - Stana Hurley'a (Michael Keaton). Rzeczona para zostaje zaangażowana do przeprowadzenia śledztwa w sprawie serii pozornie przypadkowych ataków zarówno na cele militarne, jak i cywilne przez zastępczynię dyrektora wspomnianej powyżej organizacji - Irenę Kennedy (Sanaa Lathan). Bohaterowie wspólnie odkrywają pewien wzór w przestępstwach. Ten prowadzi ich do wzięcia udziału w misji razem z zabójczym, tureckim agentem (Shiva Negar), w celu powstrzymania tajemniczego i uzdolnionego operatora (Taylor Kitsch), skupionego na rozpętaniu kolejnej Wojny światowej, mającej swój początek na Bliskim Wschodzie.

Wydane przez Atria Books oraz Pocket Books, czyli obie wersje książki spod pióra Vince'a Flynna pt. American Assassin są jedną z piętnastu powieści osadzonych w świecie kontrteerrorystycznych zmagań Mitcha Rappa. Każda stała się bestsellerem New York Timesa, a trzy ostatnie z rzeczonej serii okazały się numerami jeden na liście rzeczonego magazynu. Warto dodać, że do tej pory omawiana saga sprzedała się w 20 milionach egzemplarzy.

americanposterFot. materiały prasowe

Produkcją filmu zajmują się Lorenzo di Bonaventura (Transformers, Żywioł. Deepwater Horizon, Salt) i Nick Wechsler (Droga, Magic Mike). American Assassin zadebiutuje na ekranach kin już 15 września 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.