Logan: Wolverine – Niezwykła Dafne Keen na przesłuchaniu do roli X-23!

Z okazji zbliżającego się w USA wydania DVD i Blu-ray Logana, studio 20th Century Fox udostępniło klip, ukazujący przesłuchanie Dafne Keen w roli X-23, której towarzyszy Hugh Jackman. W filmiku możemy także usłyszeć co miał do powiedzenia Patrick Stewart, producent Hutch Parker czy wspomniany Jackman.

James [Mangold] pokazał mi nagranie z jej przesłuchania i powiedział: Chciałbym tylko wiedzieć, co o tym myślisz. Była to odgrywana scena i była ona bardzo, bardzo dobra. – wspomina Patrick Stewart w filmie.

Aktor dodał również, że Dafne zapytała się reżysera czy może improwizować scenę, po czym weszła w postać, używając na przemian języka hiszpańskiego i angielskiego.

To był jeden z najbardziej niezwykłych fragmentów taśmy z przesłuchania, jaki kiedykolwiek widziałem w swoim życiu.

Wspominając przesłuchanie z Dafne, Hugh Jackman głównie zapamiętał siniaki:

Przyszła na przesłuchanie i tam jest scena, w której uderza mnie ona w ramię. Poszedłem do domu i na całym moim ramieniu miałem siniaki. Bez obrazy dla wszystkich facetów, z którymi walczyłem, ale nigdy nie wróciłem do domu z siniakami, aż do tego dnia.

Zobacz Również: Logan – ciekawostki

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Logan: Wolverine zarobił na świecie ponad 600 milionów dolarów. W USA DVD i Blu-ray z filmem będą dostępne już od 23. maja.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: movpins.com

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?