• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Lionsgate Premiere za pośrednictwem portalu ComingSoon.net opublikowała fragment filmu Black Butterfly, w którym możecie podziwiać Antonio Banderasa. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Adam Warlock - kiedy bohater wreszcie dołączy do Uniwersum Marvela?

Gwiazdami produkcji są: Antonio Banderas (DesperadoŚciganaSkóra, w której żyję), Jonathan Rhys Meyers (Mission: Impossible IIIDynastia Tudorów) i Piper Perabo (PrestiżLooper - Pętla czasu). Omawiany film to adaptacja chwalonego przez krytyków francuskiego thrillera zatytułowanego Le papillon noir

Poza granicami górskiego miasteczka zmagającego się z serią porwań oraz morderstw, Paul (Antonio Banderas), stroniący od ludzi scenarzysta, stara się ze wszystkich sił napisać tekst, który pomoże mu uratować jego upadającą karierę. Po napiętej rozmowie podczas obiadu  z pewnym włóczęgą - Jackiem (Jonathan Rhys Meyers), bohater oferuje nieznajomemu miejsce we własnym domu. Następnie drażliwy i nieznoszący sprzeciwów mężczyzna siłą "wprasza się" do prac Paula. Gdy burza pozbawia okolicy prądu, obaj bohaterowie rozpoczynają szorstką grę, która doprowadzi do końca przynajmniej jedną historię.

butterflyposterFot. materiały prasowe

Wyreżyserowana przez Briana Goodmana na podstawie scenariusza Marca Frydmana i Justina Stanleya produkcja zatytułowana Black Butterfly pojawi się w kinach już 26 maja. Tego samego dnia film będzie również dostępny w usłudze VOD.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.