AdvertisementCharlie Hunnam zmienia zdanie w sprawie Green Arrow?

W marcowym wywiadzie udzielonym Yahoo! Movies Charlie Hunnam wyraźnie dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany udziałem w kinowym uniwersum DC, a zwłaszcza nie widzi siebie w roli Olivera Queena:

Nie wychowałem się jako fan komiksów i nie widziałem żadnego z filmów Marvela ani filmów o Batmanie. […] Nie jest to w moim guście. Przyznam się, że nie chcę wiedzieć kim jest Green Arrow. Nie jest to część mojej wizji odnośnie przyszłej kariery ani coś, do czego aspiruje.

Wygląda jednak na to, że aktor zmienił zdanie w tej kwestii. Na sugestię redaktora brazylijskiego portalu Omelete dotyczącą tego, że byłby on idealnym kandydatem do roli Zielonej Strzały, Hunnam zareagował dość zaskakująco:

Nie jestem fanem komiksów, więc nie wiem czemu ludzie pytają mnie ciągle o Green Arrowa. Czy wyglądam jak on? Jeśli tak, to czekam DC na wasz telefon!

https://www.youtube.com/watch?v=YoVuvuxxfjY

Zobacz również: Charlie Hunnam niezainteresowany wcieleniem się w Green Arrowa!

Obecnie Green Arrowa możemy oglądać na małym ekranie za sprawą stacji CW. Rolę „zielonego mściciela” powierzono Stephenowi Amellowi, a serial będzie miał wkrótce szósty sezon. Co prawda film poświęcony tej postaci nie znajduje się jeszcze w planach Warner Bros., jednak pozostaje mieć nadzieję, że w kinowym uniwersum DC znajdzie się miejsce dla nowego Olivera Queena.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: ScreenRant.com

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?