• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Universal Pictures (za pośrednictwem Syfy Wire) opublikowała kolejny materiał zza kulis swojego nowego megawidowiska, a mowa tutaj oczywiści o produkcji Mumia. Tym razem możecie w poniższym klipie zobaczyć niemal jednosekundowy fragment transformacji odgrywanego przez Russella Crowe’a Dr. Jekylla. Zainteresowani? To zapraszamy serdecznie do oglądania!

Zobacz również: Logan: Wolverine - Niezwykła Dafne Keen na przesłuchaniu do roli X-23!

W materiale uważni widzowie z pewnością dostrzegą czaszkę wampira, co daje pewne poszlaki odnośnie Draculi w powstającym, potwornym uniwersum wytwórni Universal. Króla krwiopijców zagrał ostatnio Luke Evans w niesławnym Dracula: Historia nieznana z 2014 roku. Film zaliczałby się do wspomnianego powyżej uniwersum, gdyby odniósł sukces, szczęśliwie tak się nie stało. Aktualnie jeszcze nie wiadomo, kto wcieli się w kultowego antagonistę.

Opis dystrybutora (kino): Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze Star Trek: W nieznane Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Obsada widowiska: Tom Cruise - Nick Morton, Russell Crowe - Henry Jekyll, Annabelle Wallis - Jenny Halsey, Sofia Boutella - Ahmanet, Jake Johnson - Sierżant Vail, Courtney B. Vance - Pułkownik Gideon Forster, Selva Rasalingam - Król Menehptre, Javier Botet - Set, Marwan Kenzari i Dylan Smith.

Dzieło Mumia wyreżyserował Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria Szybcy i wściekli) i Seanem Danielem (trylogia Mumia) sfinansował omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts (Prometeusz), a funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bobby Cohen.

c8tvyd8voaain pFot. materiały prasowe

Polska premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.