Mumia – zobacz transformację Dr. Jekylla w nowym materiale zza kulis filmu!

Wytwórnia Universal Pictures (za pośrednictwem Syfy Wire) opublikowała kolejny materiał zza kulis swojego nowego megawidowiska, a mowa tutaj oczywiści o produkcji Mumia. Tym razem możecie w poniższym klipie zobaczyć niemal jednosekundowy fragment transformacji odgrywanego przez Russella Crowe’a Dr. Jekylla. Zainteresowani? To zapraszamy serdecznie do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=pWeeXtS-XOA

Zobacz również: Logan: Wolverine – Niezwykła Dafne Keen na przesłuchaniu do roli X-23!

W materiale uważni widzowie z pewnością dostrzegą czaszkę wampira, co daje pewne poszlaki odnośnie Draculi w powstającym, potwornym uniwersum wytwórni Universal. Króla krwiopijców zagrał ostatnio Luke Evans w niesławnym Dracula: Historia nieznana z 2014 roku. Film zaliczałby się do wspomnianego powyżej uniwersum, gdyby odniósł sukces, szczęśliwie tak się nie stało. Aktualnie jeszcze nie wiadomo, kto wcieli się w kultowego antagonistę.

Opis dystrybutora (kino): Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze Star Trek: W nieznane Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Obsada widowiska: Tom Cruise – Nick Morton, Russell Crowe – Henry Jekyll, Annabelle Wallis – Jenny Halsey, Sofia Boutella – Ahmanet, Jake Johnson – Sierżant Vail, Courtney B. Vance – Pułkownik Gideon Forster, Selva Rasalingam – Król Menehptre, Javier Botet – Set, Marwan Kenzari i Dylan Smith.

Dzieło Mumia wyreżyserował Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria Szybcy i wściekli) i Seanem Danielem (trylogia Mumia) sfinansował omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts (Prometeusz), a funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bobby Cohen.

c8tvyd8voaain p

Polska premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?