Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile – Zac Efron seryjnym mordercą!

Zac Efron seryjnym mordercą? Brzmi zdumiewająco? Jeśli reżyserowi Joe’emu Berlingerowi uda się zrealizować projekt wedle jego własnego uznania, to tak naprawdę się stanie, a przynajmniej na srebrnym ekranie. Efron został gwiazdą, a co za tym idzie, liderem obsady produkcji o tytule Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile.

MV5BMTU4NTA3NzgwOF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjIyNDg1NjE. V1 SY1000 CR0015031000 AL

Zobacz również: Will & Grace – pięciominutowy zwiastun nowej serii kultowego serialu!

Scenariusz do filmu sporządził Michael Werde. Tekst wspomnianego twórcy skupia się na analizie przestępstw niesławnego mordercy, Teda Bundy’ego, oczami jego długoletniej dziewczyny, Elizabeth Kloepfer. Pomimo bardzo długiego okresu zaprzeczania i podawania w wątpliwość bestialskich zbrodni swojego chłopaka, kobieta w końcu zdecydowała się złożyć przeciwko niemu zeznana i wyjawić całą skrywaną prawdę. Jednakże nawet ona nie zdawała sobie sprawy z rozmiaru jego przerażających działań, dopóki oskarżony morderca sam nie zaczął o nich rozprawiać, będąc coraz bliższy własnej egzekucji.

Sprawdzając przez dłuższy czas czarną listę niezrealizowanych scenariuszy, Joe Berlinger zdecydował się sięgnąć po Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile. Jego wybór nie powinien nikogo dziwić, przecież rzeczonemu twórcy nie są obce prawdziwe opowieści o potwornych wręcz zbrodniach. Film wspiera wytwórnia Voltage Pictures. Zdjęcia do produkcji powinny ruszyć już tego roku, w październiku.

To zdecydowana zmiana dla Efrona, który ostatnie lata swojej kariery spędził na planach przeróżnych komedii. Kolejnym (nie)śmiesznym tworem aktora będzie Baywatch. Słoneczny patrol, polska premiera widowiska już 9 czerwca!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Frank Masi; Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?