• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia A24 opublikowała pierwszy zwiastun promujący film Good Time. Premiera dramatu odbędzie się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Jego gwiazdą jest Robert Pattinson. Wspomniany zwiastun znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Close - Noomi Rapace niańką bogatej dziedziczki w nowym thrillerze akcji!

W wyniku nieudanej próby obrabowania banku młodszy brat Constantine'a Connie'ego Nikasa (Pattinson) dostaje się do wiezienia. W związku z tym bohater rozpoczyna zakręconą odyseję poprzez mroczne podziemia miasta, która staje się coraz bardziej rozpaczliwą i jednocześnie niebezpieczną misją uwolnienia jego krewniaka - Nicka (Benny Safdie). Podczas jednej, pełnej adrenaliny nocy, Connie gwałtownie stacza się w paszczę szaleństwa, brutalności i chaosu, gdy zmuszony jest wziąć udział w niesprawiedliwym wyścigu z czasem, aby uratować brata i siebie samego, zdając sobie sprawę, iż ich życie wisi na włosku.

Obsada produkcji składa się z następujących osób: Robert Pattinson (Cosmopolis, saga Zmierzch), Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka, Anomalisa) i Barkhad Abdi (Kapitan Phillips, Blade Runner 2049).

mv5bzjhhnzljzjetmgrkmc00ndayltgxntqtotkzywi2ndy4ztcxxkeyxkfqcgdeqxvyntazmty4mda v1 sy1000 cr006751000 al KopiaFot. materiały prasowe

Produkcję wyreżyserowali bracia Safdie (Bóg wie co) na podstawie scenariusza autorstwa jednego z nich - Josha i Ronalda Bronsteina. Good Time trafi do kin 11 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.