• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W przyszłym roku odbędzie się 90. ceremonia rozdania Nagród Akademii Filmowej. Uroczysta gala jest pełna emocji i atrakcji. Od wykonania na żywo piosenek z filmów, którym akompaniują różnorakie scenografie i układy choreograficzne, aż po słodycze, które zlatują do publiczności w formie małych spadochronów. Jednak jedna osoba, która dba o równowagę i płynność wydarzenia. Jest to gospodarz Oscarów, który swoimi monologami, dowcipami i spostrzegawczymi uwagami przeprowadza publikę przez tę niesamowitą uroczystość. W zeszłym roku tego zaszczytu dostąpił Jimmy Kimmel, prowadzący popularny w Stanach talk-show Jimmy Kimmel Live! Jak okazało się dzisiaj na oficjalnym instagramie Akademii Filmowej, w przyszłym roku 90. galę poprowadzi... ponownie Jimmy Kimmel!

Zobacz również: Emotki. Film - nowy zwiastun interesującej animacji!

Tak wypowiedział się Jimmy Kimmel o ponownej okazji prowadzenia Oscarów:

Prowadzenie ceremonii Oscarów było dla mnie najważniejszym, dotychczasowym momentem w mojej karierze. Dziękuję Akademii za zaproszenie mnie do powrotu do pracy z moimi ulubionymi kolegami, jakimi są Mike De Luca i Jennifer Todd. Jeśli myślicie, że schrzaniliśmy zakończenie uroczystości w tym roku, to poczekajcie na to, co zaplanowaliśmy na 90. galę.

Kimmelowi oczywiście chodziło o incydent z tegorocznej gali, gdzie film La La Land został błędnie wyczytany, jako laureat nagrody za najlepszy film, a jak się później okazało, statuetka miała trafić do Moonlight. 90. noc Oscarowa odbędzie się 4 marca 2018 roku w Dolby Theatre w Hollywood.

Źródła: justjared.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.