Oscary 2018 – wiemy, kto poprowadzi 90. galę rozdania Nagród Akademii Filmowej!

W przyszłym roku odbędzie się 90. ceremonia rozdania Nagród Akademii Filmowej. Uroczysta gala jest pełna emocji i atrakcji. Od wykonania na żywo piosenek z filmów, którym akompaniują różnorakie scenografie i układy choreograficzne, aż po słodycze, które zlatują do publiczności w formie małych spadochronów. Jednak jedna osoba, która dba o równowagę i płynność wydarzenia. Jest to gospodarz Oscarów, który swoimi monologami, dowcipami i spostrzegawczymi uwagami przeprowadza publikę przez tę niesamowitą uroczystość. W zeszłym roku tego zaszczytu dostąpił Jimmy Kimmel, prowadzący popularny w Stanach talk-show Jimmy Kimmel Live! Jak okazało się dzisiaj na oficjalnym instagramie Akademii Filmowej, w przyszłym roku 90. galę poprowadzi… ponownie Jimmy Kimmel!


Zobacz również: Emotki. Film – nowy zwiastun interesującej animacji!

Tak wypowiedział się Jimmy Kimmel o ponownej okazji prowadzenia Oscarów:

Prowadzenie ceremonii Oscarów było dla mnie najważniejszym, dotychczasowym momentem w mojej karierze. Dziękuję Akademii za zaproszenie mnie do powrotu do pracy z moimi ulubionymi kolegami, jakimi są Mike De Luca i Jennifer Todd. Jeśli myślicie, że schrzaniliśmy zakończenie uroczystości w tym roku, to poczekajcie na to, co zaplanowaliśmy na 90. galę.

Kimmelowi oczywiście chodziło o incydent z tegorocznej gali, gdzie film La La Land został błędnie wyczytany, jako laureat nagrody za najlepszy film, a jak się później okazało, statuetka miała trafić do Moonlight. 90. noc Oscarowa odbędzie się 4 marca 2018 roku w Dolby Theatre w Hollywood.

Źródła: justjared.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?