• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Studio Sony po przesłuchaniu wielu aktorek pradowpodobnie znalazło w końcu aktorkę mającą zastąpić Rooney Marę we wcielaniu się w Lisbeth Salander. Portal Variety donosi, że kandydatką jest gwiazda serialu The Crown - Claire For, która w Netflixowej produkcji grała Królową Elżbietę II. Teraz według zagranicznych źródeł miałaby objąć rolę głównej bohaterki w kolejnej adaptacji serii stworzonej przez Stiega Larsona - Millenium. Twórcy filmu nie biorą jednak na tapet bezpośredniej kontynuacji Dziewczyny z tatuażem, Dziewczyny, która igrała z ogniem, lecz czwartą część serii napisaną przez Davida Lagencrantza - Co nas nie zabije. Sony na bieżącą chwilę nie skomentowało tych plotek.

Jednakże aktorkę na swoim reżyserskim oku ma także Damien Cazelle, który chętnie obsadziłby ją w pierwszoplanowej roli żeńskiej w swoim nadchodzącym filmie, First Man, opowiadającym o Neilu Armstrongu. W pierwszego człowieka na księżycu ma się wcielić Ryan Gosling. 

Znalezione obrazy dla zapytania claire foy the crownFot. mat. prasowe

Zobacz również: Oscary 2018 - wiemy, kto poprowadzi 90. galę rozdania Nagród Akademii Filmowej!

Oficjalny opis powieści Co nas nie zabije brzmi następująco: Mikael Blomkvist przechodzi kryzys i rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander podejmuje duże ryzyko i bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Ich drogi krzyżują się, kiedy profesor Balder, ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją, prosi Mikaela o pomoc. Profesor posiada szokujące informacje na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael zaczyna pracę nad sensacyjnym artykułem, który może uratować jego karierę.

Reżyserią filmu ma zająć się Fede Alvarez (Nie oddychaj), który wraz ze Stevenem Knightem oraz Jayem Basu napiszą scenariusz. Wstępna premiera obrazu zaplanowana jest na 19 października 2018 roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.