• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po niezwykle udanym, wedle opinii wielu krytyków filmowych, serialu Legion i ciepło przyjętej przez widzów adaptacji live-action klasycznej bajki Disneya, a mowa tutaj o Pięknej i Bestii, aktor Dan Stevens przygotowuje się do zupełnie nowego rodzaju wyzwania, którym jest tajemniczy thriller science fiction o tytule Kill Switch. Poniżej znajdziecie następny zwiastun obrazu wraz z dwoma kolejnymi plakatami.

Zobacz również: Good Time - zwiastun szalonego thrillera z Robertem Pattinsonem w roli głównej!

Wspomniany powyżej artysta odgrywa w produkcji Willa Portera, czyli uzdolnionego pilota i fizyka. Bohater po niezwykle ambitnym eksperymencie mającym na celu połączenie równoległych rzeczywistości, który niestety okazał się ogromną porażką, zmuszony jest zrobić wszystko, co jego mocy, aby uratować jeden z dwóch współistniejących światów przed zupełną zagładą. W obsadzie widowiska, oprócz rzeczonego Dana Stevensa, znajdują się również: Bérénice Marlohe (Skyfall), Tygo Gernandt (Czarna śmierć) i Charity Wakefield (The Player). Za scenariusz filmu odpowiadają Omid Nooshin (Ostatni pasażer) i Charlie Kindinger. Z kolei na podstawie ich tekstu omawianą produkcję nakręcił Tim Smit, dla którego Kill Switch będzie debiutem na rzeczonym stanowisku.

kill switch ver2 xxlgFot. materiały prasowe

kill switch ver3Fot. materiały prasowe

Premiera obrazu przewidziana jest na 16 czerwca 2017 roku. Wtedy trafi on do wybranych kin oraz będzie dostępny w usłudze VOD.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.