• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zeszłe wakacje mieliśmy całe 183 metry strachu, w tym roku musimy nam wystarczyć zaledwie 47. Z takiej głębokości będą musiały się wydostać atrakcyjne bohaterki nadchodzącego filmu o rekinach, do którego twórcy opublikowali nowy zwiastun. Zobaczcie, czy jest na co czekać.

Opis filmu: Lisa (Mandy Moore) i Kate (Claire Holt) wyjeżdżają na wakacje do Meksyku. Chcąc przeżyć przygodę, dziewczyny decydują się zanurkować w klatce, skąd będą mogły bezpiecznie obserwować rekiny. Gdy bohaterki, wraz z miejscowymi, wypływają na pełny ocean, nurkują i obserwują wodnych drapieżników, lina, do której przywiązana jest klatka, pęka. Dziewczyny znajdują się w potrzasku. Lądują na dnie Oceanu, a wokół nich krążą głodne rekiny. Mają niecałą godzinę na to, aby wydostać się na powierzchnię, zanim skończy im się tlen.

Zobacz również: 183 metry strachu - recenzja świetnego filmu o rekinie

Oprócz wcześniej wspomnianych aktorek w obsadzie 47 Meters Down znaleźli się również: Matthew modine, Yani Gellman, Chris J. Johnson, Santiago Segura. Reżyserem filmu jest Johannes Roberts (Ziemia potępionych). Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 16 czerwca 2017 roku.

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: InStyle Magazine

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.