Liga Sprawiedliwości – kolejne, długie dokrętki!

Najpierw Batman v Superman, później Legion Samobójców, a teraz Liga Sprawiedliwości! Wygląda na to, że produkcje ze stajni DC, po prostu nie mogą uwolnić się od zakulisowych problemów. Jak podaje anonimowe źródło portalu Splash Report, po oficjalnym skończeniu nagrań do Ligi Sprawiedliwości film został przerobiony jeszcze dwa razy. A planowane są jeszcze następne! Warner Bros dokonuje wszelkich starań, aby film wypadł jak najlepiej, jednak czy ilość dokrętek, oraz kolejnych powtórzeń może zakończyć się dobrze? Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Ben Affleck, który wiele razy na planie, żądał zmiany scenariusza, tuż przed nagraniem danej sceny.

ben affleck zack snyder batman v superman set

Zobacz również: Netflix zekranizuje Wiedźmina!

Nie jest to oficjalna informacja, jednak takie wydarzenie, jak obsuwa w kręceniu oraz premierze Aquamana wydaje się potwierdzać informacje podane przez źródło. Dokrętki w Hollywood to normalna sprawa, więc można by rzec, że nie ma się czego obawiać. W końcu Łotr 1 też uległ dodatkowym terminom na nagrywanie, które sprawiły, że film był jeszcze lepszy! Tylko że normalnie dokrętki trwają kilka tygodni, a tutaj sprawa wygląda na kilka miesięcy. Jednak portal The Wrap, podaje informacje ze swojego źródła w studiu Warner Bros, iż sprawa nie ma się aż tak źle, i że dokręcanie niektórych scen, będzie miało miejsce na początku lata.

https://www.youtube.com/watch?v=u280uGDxUcc

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder WomanAquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason MomoaEzra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem DafoeDiane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródła: slashfilm.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?