• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Okazuje się, że niedawny film Marie Noelle opowiadający historię życia Marii Skłodowskiej-Curie nie będzie ostatnim, który zostanie temu poświęcony. Wspomniana produkcja wywołała dość mieszane odczucia, jednak niewykluczone, że tym razem będzie nieco lepiej. W obsadzie ma ponoć znaleźć się dobrze znana Rosamund Pike.

Oczywiście ma ona zagrać główną rolę. W niedawnej biografii, którą mieliśmy okazję oglądać w polskich kinach w marcu tego roku w postać podwójnej noblistki wcieliła się Karolina Gruszka. U jej boku mogliśmy zobaczyć innych polskich aktorów, jak choćby Daniela Olbrychskiego i Izabelę Kune. Czy w nowej produkcji znów zobaczymy polskie akcenty? Tego jeszcze nie wiadomo, ale mówi się, że film ma nosić tytuł Radioactive (Radioaktywna)

Podobnie jak w niedawnym filmie, tu także dużą rolę ma grać wątek miłosny. Przyznaje to Didier Lupfer, prezes studia odpowiadającego za stworzenie filmu.

Ma to być nie tyle biografia, co historia miłosna. Mówimy w końcu o naprawdę genialnej kobiecie, która żyła w zupełnie innych czasach. Wtedy była w końcu jedyną kobietą, która miała wstęp do zamkniętego świata naukowców. 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu Noelle, który przy odrobinie szczęścia można zobaczyć jeszcze w niektórych polskich kinach:

Nie ma jeszcze potencjalnej daty premiery nowego filmu o Marii Skłodowskie-Curie. Nam pozostaje wierzyć, że Rosamund Pike, która zasłynęła świetną rolą w Zaginionej Dziewczynie świetnie spisze się w roli polskiej noblistki. 

Źródło: gmanetwork.com/Ilustracja wprowadzenia: media.guim.co.uk

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.