• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

New Line Cinema opublikowało zwiastun komedii z Willem Ferrellem i Amy Poehler zatytułowanej The House. Duet pracował wcześniej w filmach Ostrza chwały i Saturday Night Live. Fabuła zapowiedzianego filmu skupia się natomiast na małżeństwie Scotta (Will Ferrell) i Kate (Amy Poehler), którzy po utracie funduszu przeznaczonego na studia córki, postanawiają odzyskać pieniądze otwierając w swojej piwnicy nielegalne kasyno. Na ekranie zobaczymy także: Jasona Mantzoukasa (The League, Jak to robią single), Allison Tolman (FargoKrampus. Duch świąt), Sama Richardsona (Figurantka, Sąsiedzi 2) oraz Roba Huebela (TransparentBaywatch. Słoneczny patrol).

Film powstanie na podstawie scenariusza duetu Andrew J. Cohen i Brendan O’Brien mających na swoim koncie m.in. Sąsiadów. Reżyserem obrazu będzie Andrew J. Cohen, dla którego będzie to debiut. Producentami natomiast będą: Will Ferrell i Adam McKay (Big Short, Legenda telewizji i Legenda telewizji 2: Kontynuacja).

 house plakatFot. ComingSoon.net

Premiera The House ma odbyć się 30 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: IMDb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.