• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mam dla Was pierwsze zdjęcie promujące film Why We’re Killing Gunther, który jest w założeniu przezabawną komedią akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem i Taranem Killamem w rolach głównych! Fotos znajdziecie poniżej.

screen shot 2017 05 18 at 9 29 43 am copyFot. materiały prasowe

Zobacz również: Alias Grace - zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowego miniserialu od Netflixa!

Why We’re Killing Gunther będzie podążać śladami tytułowego bohatera, najznamienitszego zabójcy na całym świecie, który, nieszczęśliwie, staje się obiektem celowników grupy międzynarodowych zabójców. Płatni mordercy postanawiają wyeliminować kolegę po fachu ze względu na jego pychę i ogromną sławę. Ku ich zaskoczeniu i przerażeniu okazuje się, że tytuł najlepszego zabójcy na świecie, nie jest w żadnym calu przesadzony. Gdy rozpoczyna się więc polowanie, mistrzowsko wyszkolony samobójca szybko zmienia swoje położenie ze zwierzyny, w bezlitosnego łowcę.

W produkcji występują również: Cobie Smulders (Avengers), Allison Tolman (Krampus. Duch Świąt), Hannah Simone (Jess i chłopaki) i Bobby Moynihan (Saturday Night Live).

Scenarzystą oraz reżyserem filmu jest wspomniany powyżej Killam. Why We’re Killing Gunther został wyprodukowany przez następujące osoby: przypomniany przed chwilą twórca, Kim Leadford, Ash Sarohia i Steve Squillante. Sfinansowaniem projektu zajęła się wytwórnia StarStream Media. Z kolei IMR International powzięła na swoje barki zadanie międzynarodowej dystrybucji obrazu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Melinda Sue Gordon; Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.