• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Coraz więcej wiemy o sequelu Jurassic World z 2015 roku. Przed kilkoma dniami pojawiła się informacja potwierdzająca powrót Jeffa Goldbluma do serii, oraz pierwsze zdjęcie z planu. Teraz, ciekawość fanów podsyciła najnowsza grafika, która trafiła do sieci. Oto i ona:

Jurassic World indominusfot: materiały prasowe

Oko widocznego na grafice dinozaura wzbudza wiele kontrowersji. Wiele osób twierdzi, że jest to znany z poprzedniej części Indominus Rex. Choć rzeczywiście jest ono łudząco podobne, nie brzmi to zbyt sensownie, zważywszy na to, że poniósł on wcześniej śmierć dzięki połączonym siłom Tyranozaura, Velociraptora i Mozazaura. Pamiętajmy jednak, że w finale Jurassic World, Doktor Wu (BD Wong) ewakuował się z wyspy wraz z próbkami swoich genetycznych eksperymentów. Powrót Indominusa jest zatem w teorii możliwy, choć bardziej prawdopodobne, że twórcy przedstawią nam zupełnie nową, jeszcze bardziej zabójczą poczwarę. 

Wątpliwa jest jednak autentyczność samej grafiki. Logo filmu jest nieaktualne, a zdjęcie dinozaura może być po prostu kadrem żywcem wyjętym z Jurassic World. Czas pokaże, czy Indominus rzeczywiście pojawi się ponownie na ekranach, czy może to tylko fanowskiej mrzonki

Zobacz również: Jurassic World 2 - kolejny aktor potwierdza swój powrót w sequelu!

.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly'a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kamil Serafin

Kamil Serafin

Dziennikarz

O mnie:

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza. [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Jajo · 6 miesięcy temu
    Ta grafika to element promocji na odbywających się właśnie w Las Vegas targach Licensing Expo. Stopklatka z okiem pochodzi z Jurassic World i została wykorzytana na plakacie - takich plakatów jest zresztą sporo i z innymi dinozaurami i postaciami z filmu. Plakaty te promują Jurassic World 2, jednak z racji trwających zdjęć użyte zostały grafiki promujące poprzedni Jurassic World, zatem jeśli ktoś tylko na podstawie zdjęcia oka Indominusa wierzy, że będzie on w filmie, to jest w błędzie.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.